Perjantaina 9.6.

Sideways Stage
16:15

Iisa

17:45

Tommy Cash

19:15

Mikko Joensuu: Amen 3

21:15

Editors

23:00

DJ Shadow

Plaza
17:00

Tippa-T

18:30

Litku Klemetti & Tuntematon Numero

20:15

The Thurston Moore Group

22:00

Ruudolf & Karri Koira

Park Stage
17:45

Villa Nah

19:15

Slaves

21:00

Lady Leshurr

23:00

Räjäyttäjät

Warehouse
17:00

The Holy

18:15

Demdike Stare

20:15

Rainbowlicker

22:00

Huoratron

Alley Stage
16:30

Acid Runs

17:45

Lighthouse Project

19:30

Töölön Ketterä

21:15

Kynnet

23:00

Kaleidobolt

Kellohallin
Lihadisco
19:15

Karina

21:30

Astrid Swan

Palema
18:30

Sivulauseita-puheohjelma

22:00

Karaoke 3000

Kirjaverstas
16:00

Kirjaverstaan ohjelmisto

16:00

Commodore 64 -klubi

Alueella

Twrk Crew by Tinze

Landys Roimola: Strong Independent Object

Seta: Kuuluu kaikille!

Taidetulli

Karnevaalipelipuisto by Maikki Pekkala

Laura Lehtinen

Rita Maria: Free your mind and your ass will follow

Room escape game

Mad House

Vilunki 3000

Livemaalaus

koHtaamispaikka

Glitternisti

Sivupoluilla

Lauantaina 10.6.

Sideways Stage
14:15

Lake Jons

15:30

Pimeys

17:00

Sanni

19:00

Dinosaur Jr.

21:00

Ceebrolistics

23:00

Röyksopp

Plaza
14:45

Kauriinmetsästäjät

16:15

Kube

18:00

The Radio Dept.

20:00

Section Boyz

22:00

Disco Ensemble

Park Stage
15:45

Itä-Hollola Installaatio

17:15

Death Hawks

19:00

Tuuttimörkö

21:00

Satellite Stories

23:00

Hurula

Warehouse
14:45

Oddarrang

16:30

Hidria Spacefolk

18:00

JV

20:00

Ilpo Väisänen & Jimi Tenor: Mika Vainio -tribuutti

22:00

Chelsea Wolfe

Alley Stage
14:15

Kansakunnan ylpeys

15:30

Flaming Skull of the Eagle

17:00

The Toxics

17:45

Alueohjelma: Vihamukin syömisen SM-kilpailut

19:00

U.F.Ojala

21:00

The Coathangers

23:00

Kairon; IRSE!

Kellohallin
Lihadisco
18:00

Jukka Nousiainen

20:30

Janne Laurila

Palema
16:15

Sivulauseita-puheohjelma

14:45

Totuus elokuvasta -visa

22:00

Karaoke 3000

Kirjaverstas
14:00

Kirjaverstaan ohjelmisto

14:00

Commodore 64 -klubi

Alueella

Virtual Reality

Twrk Crew by Tinze

Landys Roimola: Strong Independent Object

Seta: Kuuluu kaikille!

Karnevaalipelipuisto by Maikki Pekkala

Laura Lehtinen

Rita Maria: Free your mind and your ass will follow

Skeittaus: Pre HELride Session

Tennarijooga

Room escape game

Mad House

Vilunki 3000

koHtaamispaikka

Glitternisti

Sivupoluilla

Aikataulupdf