Download timetable PDF


Sideways Stage

17:30 - 18:30

Asa & Band

21:45 - 23:00

Nas

Aurora

18:45 - 19:45

Pää Kii

20:45 - 21:45

IDLES

Black Box

18:45 - 19:45

Dām-Funk solo live

20:45 - 21:45

Kate Tempest

23:15 - 00:15

Low

Upstairs

17:45 - 18:45

Lac Belot

19:45 - 20:45

Bizi

22:15 - 23:15

Eleanoora Rosenholm

Sahara

16:45 - 17:15

Linkopii

17:45 - 18:15

SITOI

18:45 - 19:30

3TM

20:00 - 21:00

Amyl and The Sniffers

21:30 - 22:30

Tomberlin

Basement

19:00 - 20:00

Gazelle Twin

21:00 - 22:00

Forest Swords

23:00 - 00:00

Kikagaku Moyo


Sideways Stage

17:00 - 17:45

The Holy

20:45 - 21:45

Chisu

22:45 - 00:00

Suede

Aurora

17:45 - 18:45

Cautious Clay

19:45 - 20:45

Cass McCombs

21:45 - 22:45

Empress Of

Black Box

17:45 - 18:45

Snail Mail

21:45 - 22:45

Rival Consoles

01:00 - 02:00

Ruusut

Upstairs

17:00 - 17:45

Onni Boi

18:45 - 19:45

Jessica Pratt

20:45 - 21:45

Georgia

22:45 - 23:30

Yeboyah

00:00 - 01:00

Aavikko

Sahara

16:45 - 17:15

Muuan mies

17:45 - 18:15

Rosita Luu

18:45 - 19:30

Hebosagil

20:00 - 20:45

Henrik!

21:30 - 22:30

Radiopuhelimet

Basement

17:00 - 18:00

FCF Wrestling (Friday)

18:45 - 19:45

Huun-Huur-Tu

20:45 - 21:30

Black Midi

22:15 - 23:00

Puce Mary


Sideways Stage

18:45 - 19:45

Ismo Alanko

20:45 - 21:45

Danny Brown

22:45 - 00:00

Hot Chip

Aurora

16:00 - 16:45

DJ Ibusal

17:45 - 18:45

Olavi Uusivirta

19:45 - 20:45

Hot Snakes

21:45 - 22:45

D.R.E.A.M.G.I.R.L.S.

Black Box

16:00 - 17:00

Circle

17:45 - 18:45

Magma

19:45 - 20:45

Let's Eat Grandma

21:30 - 22:45

Waste of Space Orchestra

01:00 - 02:00

Vesta

Upstairs

17:00 - 17:45

Maustetytöt

18:45 - 19:30

Cledos

20:45 - 21:30

Spencer Krug

22:45 - 23:30

Jesse Markin

00:00 - 01:00

Ibe

Sahara

15:30 - 16:15

Kanerva

17:00 - 17:45

Ydinperhe

18:15 - 19:00

Vuoret

19:45 - 20:30

Color Dolor

21:15 - 22:15

Jaakko Eino Kalevi

23:15 - 00:00

Ghost World

Basement

18:30 - 19:30

FCF Wrestling (Saturday)

20:15 - 21:00

Antti Tolvi

22:00 - 23:00

Roger Eno